V médiích

 

Stanislav Šulc: "Od myšlenky k deskovce", přednáška ve Středočeské vědecké knihovně v Kladně
19. 2. 2020 | Rodák z Kladna na nápad vytvořit deskovou hru přišel na své každodenní pěší cestě do práce do Modřan přes Náplavku. Číst dále.
Přečtěte si také příspěvek Aleše Michla, účastníka přednášky a člena bankovní rady ČNB, na osobním Twitter účtu

Tvorba deskovek je opojný pocit, první miliardu tím ale asi nevyděláte, říká jejich tvůrce
novinky.cz, 16. 12. 2019 | Sedmatřicetiletý Stanislav Šulc vytváří se svým kamarádem Václavem Stárkem už několik let různé hry. Pokud si však myslíte, že jich lze stihnout a vydat třeba i několik do roka, jste podle něj na omylu. Rodák z Kladna, který se podílel i na tvorbě nové deskovky Trabantem napříč kontinenty, se rozhovořil o nejrůznějších aspektech tvorby nejen deskových, ale i jiných her. Číst dále.

Tip na dárek: Hry pro malé i velké a od českých tvůrců
deník, čtení na víkend, 15. 11. 2019 | Každý si vybere. Pro malé pohádka o loupežníkovi Divousovi, která se hraje venku v přírodě, pro starší hráče klasická deskovka odehrávající se na pražských náplavkách. To nabízí server Hrydoprirody.cz. Číst dále.

Trendy: Za pokladem loupežníka Divouse
časopis ABC, 30. 07. 2018 | Máte rádi při hrách takové to domácí lenošivé pohodlíčko? Tak na něj zapomeňte. S touhle originální českou hrou jdeme ven! Číst dále.

Výherci soutěžte o hru Za pokladem loupežníka Divouse
časopis ABC, 27. 08. 2018 | Podívejte se, kdo vyhrál venkovní hru Za pokladem loupežníka Divouse. Jména šťastných najdete v článku. Výhercům blahopřejeme! Číst dále.

Soutěžte o hru Za pokladem loupežníka Divouse
časopis ABC, 30. 07. 2018 | Soutěž časopisu ABC "Nakresli originálního loupežníka" probíhá v období od 30. 7. 2018 do 20. 8. 2018 v souladu s tématem a pravidly soutěže. Soutěžit mohou osoby mladší 18 let. Číst dále.

Zpestřete si léto novými hrami: Za pokladem loupežníka Divouse
deník plus, 21. 07. 2018 | Strávit pár hodin v přírodě, pobavit děti a třeba je i něčemu naučit. Co víc si mohou rodiče nebo vedoucí tábora přát! Číst dále.

Ovládněte náplavku
deník plus, 07. 12. 2017 | Provozovat bar či kavárnu na pražské náplavce by v současnosti chtěl téměř každý. Dovolit si to však může jen někdo. Číst dále.

Chybí vám v zimě Náplavka? Díky téhle hře se na ní můžete bavit každý den!
Cool magazin, 29. 11. 2017 | Na pražské Náplavce můžete být konečně i v zimě... Nejživější místo v Praze můžete od teď navštěvovat z pohodlí domova. Číst dále.

Hledejte bakterie a staňte se stánkařem na náplavce!
deník metro, 27. 11. 2017 | Tohle je nutnost pro každého hipstera! A milovníka pražských náplavek. Číst dále.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení