Tvůrci

Stanislav Šulc

Stanislav Šulc
Tvůrce her, ideator

Stanislav Šulc absolvoval obor mediální studia na fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze. K jeho zálibám patří umění, popkultura, filozofie. Právě ta v současnosti — možná překvapivě — nabývá stále většího významu pro pochopení čím dál složitějšího světa.

Mluví česky a anglicky. Domluví se také francouzsky.

Neformálně: Zajímá mě svět. Někdy ten velký, snad důležitý, jindy ten úplně nejobyčejnější odehrávající se na ulici vedle popelnic s tříděným odpadem. A snažím se tyto světy ukazovat druhým lidem. Jsem fanoušek téměř veškeré hudby. Proto mě štve, že jsem se nikdy nenaučil na nic hrát.

Václav Stárek

Václav Stárek
Tvůrce her, computer scientist

Václav Stárek absolvoval obor Žurnalistika na Univerzitě Karlově a poté Finance a Oceňování podniku na Vysoké škole ekonomické v Praze. Ve volném čase praktikuje jógu a kalisteniku. Kromě her venkovních i stolních (zvláště MtG) rád cestuje (třeba po méně známých místech v Česku), připravuje kávu a zajímá se o architekturu a umění.

Mluví česky, slovensky a anglicky. Dorozumí se také v němčině a ruštině.

Neformálně: Těší mě myšlenky, jež přicházejí každý den. Baví mě vymýšlet, jak lidem zpříjemnit herní zážitek a jak je vytáhnout od počítačů a chytrých udělátek ven. Miluju legendární hlášky baseballisty Yogiho Berry. Budu rád, když společně vytvoříme hry zábavné i poučné.

Zpět do obchodu